пʼятницю, 2 листопада 2012 р.

ХVІ відкритий чемпіонат м. Суми з техніки спортивного туризму «Меморіал пам’яті друзів»

13 жовтня у місті Суми поблизу бази відпочинку Зелений Гай відбувся  ХVІ відкритий чемпіонат м. Суми  з техніки  спортивного туризму «Меморіал памяті друзів» присвячений памяті сумських туристів і альпіністів. В цих змаганнях прийняли участь  близько 300 туристів  з усієї області, гідно була представлена і команда Липоводолинщини.  Так  у V віковій групі  серед чоловіків керівник гуртка БДЮ спортивного орієнтування Віталій Шутько зайняв ІІІ місце. У І віковій групі серед хлопців І місце виборов Денис Муравицький (туристичний гурток БДЮ, тренер С.Г.Муравицький). Слід відмітити і іншого нашого представника у цій віковій групі Ярослава Титаренка (туристичний гурток БДЮ, тренер С.Г. Муравицький), який зайняв  4 місце, серед 40 учасників цієї вікової групи.
Призери були нагороджені  грамотами, медалями і солодкими призами. Задоволені і сповнені бажання тренуватися  надалі, учасники змагань повернулися додому.